Starší přípravka odehrála poslední mistrovský zápas proti Kropáčově Vrutici

11.06.2019 Kategorie: Minižáci

Hráči starší přípravky odehráli dne 6.6.2019 poslední mistrovský zápas. Tento zápas se odehrál na domácím hřišti, kde naši hráči nastoupili proti hráčům Slavoj Kropáčova Vrutice. První poločas se nedařilo našim hráčům vstřelit branku a tak odcházeli ze hřiště s výsledkem 0:2. Do druhého poločasu nastoupili s touhou vyhrát. S velkou bojovností a s nasazením se jim podařilo výsledek otočit a po brankách Míši Čumpelíka, který se trefil 5x, a Ládi Zajíčka, který se trefil 4x, a jedné brance Martina Plíška porazili Kropáčovu Vrutici 10:3.

Sestava hráčů: Brankář - I.poločas - Ladislav Zajíček, II.poločas - Šimon Kabele, Sedláčková Eliška, Martin Plíšek, Martin Hašul, Šimon Hrůza, René Wágner, Michal Čumpelík, Ladislav Zajíček, Dan Mráček, Marek Černý, Matyáš Chromý a Denis Šak.

Děkuji všem hráčům za předvedenou hru a jelikož někteří po prázdninách odcházejí do mladších žáků FK Dobrovice,tak bych jim tímto chtěl poděkovat za mnoho sportovních zážitků a popřát jim, co nejvíce dalších skvělých sportovních zážitků a úspěchů.

Dále bych chtěl poděkovat Pepovi Wágnerovi za skvělou spolupráci, za řadu zkušeností a rad, které jsem měl možnost od tak zkušeného trenéra převzít. Bohužel Pepa Wágner strávil ve starší přípravce FK Dobrovice jen jednu sezónu, ale i tak byl velkým přínosem.

Přeji vám všem krásné a prosluněné prázdniny.

Vlasta Kabele

Podzim 2016