Poslední turnaje mladší přípravky.

01.07.2013 Kategorie: Minižáci

Mladší přípravka hrála 16.6.2013 turnaj v Kosmonosích,který pořádal Sporting MB a zúčastnilo se jej 20 týmů skoro z celých Čech.Ve skupině jsme porazili Kosmonosy 3 : 0-branky Petr Durna 2x a Václav Pavlíček.Chotěboř nás porazila 8 : 0 a Mělník 2 : 5-branky střílel Jakub Durna,tyto výsledky nás odsoudily k boji o 10 - 20 místo.Hrálo se opět ve skupinách po pěti týmech a kluci postupně porazili Podještědí 4 : 0-branky Zvěřina 2x,Petr Durna a Jakub Durna,Košťálov 4 : 1-branky Petr Durna,Jakub Durna,Adam Čapek a Václav Pavlíček.V dalším utkání jsme remizovali s Březnem 3 : 3,branky Petr Durna 2x a Václav Pavlíček a s FK MB 05 přišla další remíza 2 : 2-branky Jakub Zvěřina a Petr Durna.V obou případech jsme inkasovali v posledních vteřinách hry a tak na nás zbyl zápas o 13 místo.V tomto utkání jsme hráli se Sokolem Habry a utkání skončilo 2 : 2-branky střílel Petr Durna.Následovaly oenalty,které nezvládl pan rozhodčí,když po naší proměněné penaltě nechal kop opakovat a tak se stalo,že náš hráč opakovanou penaltu neproměnil a soupeř se radoval z vítězství.

Nše mužstvo hrálo v sestavě : Procházka-Pavlíček,Kohout-Durna Petr,Hložek-Čapek,Durna Jakub-Boháček,Zvěřina-Novotný.

Další turnaj nás čekal 22.6. v lázních Bělohrad,kde se sešla opět velká konkurence.Ve skupině jsme začali s Přelovicemi,které využily našich chyb v obraně a zvítězily 7 : 3-branky střílel Petr Durna.Lázně Bělohrad jsme porazily 5 : 2,když všechny branky střílel Petr Durna a třetí tým z Roudnice nás porazil 6 : 2-branky střílel Venda Pavlíček.Ve skupině o 6 - 12 místo jsme opět porazily domácí rezervu 5 : 0-branky Petr Durna 3x,Jakub Zvěřina a Venda Pavlíček.V dalším utkání nás porazil Dvůr Králové 3 : 2-branky Petr Durna a taktéž Červený Kostelec také 3 : 2-branky stříleli Pavlíček a Procházka.Další utkání nás čekalo s Turnovem,který jsme porazily 3 : 2-branky Petr Durna a Pavlíček a po porážce s domácí Javorkou 2 : 1-branku dal Pavlíček,jsme obsadily 10.místo.

Podzim 2016