Semifinále poháru ŠTIKA CUP - 21.4.2013.

23.04.2013 Kategorie: Minižáci

Starší přípravka hrála semifinále poháru ŠTIKA CUP na hřišti soupeře v Dolním Bousově a utkání skončilo nerozhodně 6 : 6 a tak došlo na penaltový rozstřel,ve kterém naše mužstvo prohrálo a z dalších bojů je vyřazeno.Branky stříleli - Kopecký 3x,Niems,Suchý a Mráček.

Mužstvo hrálo v sestavě :Kühmel-Svoboda,Ištok,Niems-Suchý,Kopecký.Střídali - Mráček,Procházka,Čapek,Pavlíček,Durna P.

Neskutečný zápas odehrála v tomto semifinále naše starší přípravka,v prvních 5 minutách jsme zahodili tři vyložené šance a pravidlo nedáš,dostaneš se naplnilo.Domácí dali dva goly a závěr poločasu patřil opět nám,bohužel naše koncovka byla žalostná.Probuzení přišlo hned na začátku druhého poločasu a dvě krásné branky Martina Kopeckého znamenaly vyrovnání.Soupeř šel opět do vedení 3:2,pohotově však vyrovnal Martin Kopecký a po brankách Niemse a Suchého jsme šli do dvoubrankového vedení 3:5.Bousovští však snížili na 4:5 a na to odpověděl Matěj Mráček krásnou střelou pod břevno,vedeme 4:6.Bohužel ani to nám nestačilo k vítězství,domácí opět snižují na 5:6,poté Petr Durna trefuje tyč a přišel trest.Naše obrana nechala trestuhodně projít bousovského hráče jak se říká až do kuchyně a je srovnáno na 6:6.Toto semifinále tedy musí rozhodnout penalty,po kterých nám budou zvonit bousovské tyče ještě hodně dlouho v uších.První serie-domácí skorují a naši trefují tyč,druhá serie-domácí opět skorují a my trefujeme břevno což znamená konec.....zmar a pláč.Musíme doufat,že jsme si vybrali veškerou smůlu do dalších jarních bojů.