SPORTING CUP 2012.

19.06.2012 Kategorie: Minižáci

Dobrovická starší přípravka,r.2001 a ml.,se zúčastnila letního turnaje v Dolním Bousově,který se konal 16.6.2012.Tohoto turnaje se zúčastnilo 8 mužstev a to - FC Sporting MB,FK Dobrovice,Sokol Březno,Sokol Luštěnice,FK Česká Kamenice,SK Český Brod,SK Miletín a DBSK.Hrálo se systémem každý s každým a hrací doba byla 1x16 min.

Výsledky našeho mužstva : Dobrovice - Miletín  1 : 6  branku dal Suchý        Dobrovice - Sporting MB  3 : 1  branky-Svoboda 2x,Suchý                              Dobrovice - DBSK  0 : 2           Dobrovice - Březno  1 : 3  branku dal Suchý     Dobrovice - Luštěnice  0 : 4                                          Dobrovice - Česká Kamenice  1 : 4  branku dal Kühmel           Dobrovice - Český Brod   0 : 4

Mužstvo FK Dobrovice skončilo na 7.místě a hráli jsme v sestavě : Tichý-Svoboda,Kühmel,Žemla-Suchý,Štenc.Střídali-Farkaš a Štika.

Hned druhý den hrála na tomto turnaji i mladší přípravka FK Dobrovice a to r.2003 a ml.V tomto turnaji jsme měli za soupeře - Jičín 03,Sporting MB,Jičín 04,Březno,Luštěnice,Citov,Podještědí,Neštěmice a DBSK.

Výsledky našeho mužstva : Dobrovice - Jičín 03  1 : 4 branku dal Kühmel    Dobrovice - Sporting MB  5 : 1  branky-Durna P. 2X,Zvěřina,Ištok a Svoboda                           Dobrovice - Jičín 04  3 : 0 branky-Svoboda 3x,  Dobrovice - Březno  4 : 3  branky-Svoboda 3x,Ištok                               Dobrovice - Luštěnice  3 : 2 branky-Svoboda 2x,Durna P.       Dobrovice - Citov  4 : 0  branky-Čapek,Svoboda,Zvěřina,Durna P.    Dobrovice - Podještědí  0 : 0   Dobrovice - Neštěmice  3 : 0 branky-Svoboda 2x,Durna P.,                     Dobrovice - DBSK  6 : 3   branky-Procházka 2x,Prokop,Ištok,Durna J.,Durna P.

Naše mužstvo skončilo celkově na 2.místě a nejlepším brankařem turnaje byl vyhlášen Patrik Kühmel

Podzim 2016