Starší přípavka rozstřílela společný tým Bezna a Židněvsi

15.10.2020 Kategorie: Minižáci

FK Dobrovice - SK Židněves/Březno 9:4 (5:3)

V posledním utkání před uzavřením sportovních soutěží kvůli vládním opatřením v boji proti koronaviru odehrála starší přípravka FK Dobrovice v sobotu 10. října další mistrovské utkání na domácím hřišti se soupeřem SK Židněves/Březno. Soupeř držel tempo s domácími do 20. minuty, kdy byl stav 3:3. Od té doby ale začali domácí soupeře přehrávat a předčili ho ve všech fotbalových dovednostech a do kabin šli díky následným dvěma brankám M. Boháčka do kabin za stavu 5:3. Ve druhém poločase domácí ještě skóre navýšili na konečných 9:4. "Chtěl bych poděkovat hráčům, že před prázdnou tribunou podali velmi dobrý výkon a doufám, že se brzy zdraví na hřišti zase sejdeme," hodnotil utkání trenér domácích Milan Novotný.

Branky: M. Boháček 3x, J. Novotný 3x, E. Kaláb, J. Zajíček, L. Sedláček

Trenéři: Aleš Sedláček a Milan Novotný