Starší přípravka 11.3.2012 Mladá Boleslav-hala

12.03.2012 Kategorie: Minižáci

Neděle 11.3.2012 halový turnaj  minižáků 2001 a ml. B.P.B.P. CUP 2012 ve Sportovní hale Mladé Boleslavi.

Zúčastněná mužstva- SKP MB, TJ Turnov Pěnčín, MSK Mn. Hradiště, Arsenál Česká Lípa, FK Bělá p. Bezd. FK Dobrovice, Sokol Luštěnice, FK Krnsko, FK Kosmonosy, FK Sporting MB.  Turnaj se hrál ve dvou skupinách a hracím čase 10 minut.

Druhá- naše skupina

MSK MN. Hradiště- FK Dobrovice  3:0

Zde v začátku po prázdninách se klukům hra nevedla

FK Dobrovice- FK Kosmonosy    4:1    branky David Gracl 3 x, Martin Kopecký 1x

Přehrávali jsme soupeře rychlostí a střelou v kombinaci, mnohé  šance neproměnili

FK Dobrovice- Sporting               1:0     David Gracl 1x

No co se tady dělo, to  už se nám dlouho proti slabému soupeři nepovedlo

Arsenál Č. Lípa –FK Dobrovice   2:3     David Gracl 3x

Tak toto byl překvapivý obrat hry proti obávanému mužstvu  po domluvě v kabině. Obránci stačili uhlídat soupeřovi útočníky a naším tlakem ve středu hry jsme dokázali , že ještě nekončíme  a po stavu 2:2 dáváme třetí vítězný gól.

Ve skupině končíme druzí se skórem 8:6 a budeme bojovat s druhým z první skupiny Sokolem Luštěnice o třetí a čtvrté místo.

Malé finále-  Sokol Luštěnice - FK Dobrovice  1:1

Utkání napínavé utkání až do konce kdy již od čtvrté minuty prohráváme 1:0 a teprve dvě minuty před koncem vyrovnává Martin Kopecký. Rozhodují tři pokutové kopy. David Gracl a Martin Kopecký proměnují, naopak luštěničtí kluci jednou chybí mimo a druhý kop Patrik Kühmel v brance vyráží nad. Radost ze třetího místa je veliká.

Umístění mužstev:  1)FK Turnov, 2)Mn. Hradiště, 3) FK Dobrovice, Sokol Luštěnice, 5) Aresnál Č L, 6), FK Bělá p. B 7) FK Krnsko, 8) SKP MB, 9)FK Sporting MB, 10) FK Kosmonosy

turnaji byl David Gracl vyhlášen nejlepším střelcem turnaje  - 8 branek

FK Dobrovice sestava:   P.Kümel- M. Svoboda, J. Ištók- M.Kopecký, D.Gracl

Střídali:  J.Žemla, P. Durna, J.Durna

Co říci k turnaji a zúčastněným klukům.

Opět vynikající výkon našeho mužstva jako celku a výborný výkon brankaře Patrika Kühmela, zvláště v penaltovém rozstřelu.

Dobře jste reprezentovali FK Dobrovice, ukázali jste že umíte zabojovat  v náročných zápasech i  v tak malém počtu hráčů na střídání.

Podzim 2016