Starší přípravka má za sebou první jarní mistrovský zápas

12.04.2018 Kategorie: Minižáci

TJ Žerčice - FK Dobrovice 4:11

Starší přípravka FK Dobrovice sehrála první mistrovské utkání v Žerčicích. Od začátku utkání dobrovičtí hráči dodržovali všechny pokyny ,které jsme si s trenéry řekli před zápasem, a tak utkání nakonec skončilo výhrou dobrovických v poměru 11:4. Neuvěřitelných 6 branek dal Honzík Kopecký, další dvě připojil Míša Čumpelík a po jedné brance dávali Daniel Henrich, Honza Lepka a Láďa Zajíček. Dobře se do hry týmu zapojili i Martin Plíšek a mladí hráči Dominik Picek a Šimon Kabele.

TJ Žerčice - FK Dobrovice 4:11

Branky: Jan Kopecký 6x, Michal Čumpelík 2x, Daniel Henrich, Jan Lepka, Láďa Zajíček

FK Dobrovice: Plíšek - Odstrčil, Zajíček, Špak - Henrich, Kopecký, Hrůza, Nosek, Černý - Čupelík, Lepka. Střídali: Plíšek Martin, Kabele, Picek.

Další zápas čeká dobrovickou starští přípravku v neděli od 8:30 na domácím hřišti proti Kosořicím.

Podzim 2016