Starší přípravka přivezla z turnaje v Bělé p/Bezdězem "ZLATO"

31.01.2019 Kategorie: Minižáci

Hráči starší přípravky FK Dobrovice se dne 26.1.2019 zúčastnili halového turnaje SPORTOVECMB v Bělé pod Bezdězem. Turnaje se zúčastnilo 7 mužstev: FK Dobrovice, Dolnobousovský SK, SKP Mladá Boleslav, výběr OFS Mladá Boleslav "08", výběr OFS Mladá Boleslav "09", FK Arsenal Česká Lípa a SK VTJ Rapid Liberec. Konkurence byla opravdu veliká.

Naši hráči se rozhodli od samého začátku bojovat, nedat soupeřům žádnou šanci a nechybovat. To se jim vyplatilo a hned první zápas vyhráli nad hráči SK VTJ Rapid Liberec 2:0, druhý zápas vyhráli nad Dolním Bousovem 4:2, třetí zápas porazili výběr OFS Mladá Boleslav "08" 3:1, čtvrtý zápas vyhráli nad hráči výběru OFS Mladá Boleslav "09" 4:0, pátý zápas remizovali s SKP Mladá Boleslav 2:2 a poslední zápas s FK Arsenal Česká Lípa vyhráli 5:0.

Zcela zaslouženě obsadili na tomto turnaji 1.místo a dovezli domů zlato!!! Další trofej získal nejlepší střelec turnaje, kterým se stal Míša Čumpelík.

Děkujeme hráčům za bojovnost a skvělou hru a rodičům za super atmosféru.

Podzim 2016