Starší přípravka si proti Řepovu otevřela střelnici

29.05.2018 Kategorie: Minižáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Řepov 24:0

V neděli 27. května hrála starší přípravka na domácím hřišti mistrovské utkání proti Řepovu. V Řepově s fotbalem teprve začínají a na jejich výsledcích je to znát. První poločas skončil 10:0 a ve druhém poločase domácí přidali ještě 14 branek a celkově vyhráli 24:0.

FK Dobrovice - TJ Sokol Řepov 24:0

Branky: Míša Čumpelík 5x, Dominik Picek 5x, Honzík Kopecký 4x, Klárka Hejdrychová 3x, Jan Lepka 3x, Vít Odstrčil 2x, Marek Černý a Šimon Hrůza.

FK Dobrovice: Plíšek - Plíšek Martin, Odstrčil, Špak -Picek, Kopecký, Hrůza, Hejdrychová, Černý - Lepka, Čumpelík.

Všichni hráči si zaslouží poděkování za bojovnost a snahu dosáhnout co nejlepšího výsledku. Poděkování patří i rodičům, kteří každé vítězství nebo i prohru s týmem prožívají a hráče povzbuzují.

Další zápas hraje starší příprava v sobotu 2. června ve Struhách.

Podzim 2016