Starší přípravka v Bělé p. Bezd. hala 25.2.2012

27.02.2012 Kategorie: Minižáci

V sobotu 25.2.2012 – Starší přípravka  minižáků FK Dobrovice  ročník 2001 a mladší  se zůčastnila halového turnaje v Bělé p. Bezdězem pořádaného v rámci akce  Sportovec roku. V tomto klání byly účastníky družstva – Arsenál Česká Lípa, MSK Mnichovo Hradiště, Rapid Liberec, OFS MB, OFS Nymburk,  Sokol Luštěnice, FK Kosmonosy. Jen posledně dvě jmenovaná družstva  a FK Dobrovice nastoupila  i s  hráči nižších ročníků, což se projevilo na výkonech ku konci turnaje.  Herní systém byl 1x13 min a měl dvě skupiny mužstev.

Dobrovice ve své skupině FK Dobr- Arsen. Č Lípa  1:0  branku  M. Kopecký    (velmi cenné vítězství)

FK Dobr- Kosmonosy  4:0  branky  D.Gracl 3x, M Kopecký 1x

FK Dobr-Rapid Liberec  1:1 branku M. Kopecký

Vyhráli jsme skupinu se skórem 6:1

SemifináleFK Dobr- MSK Mnichovo Hradiště  1:2    branku  D. Gracl

Zde za stavu 0:0 s jsme byli očividně poškozeni rozhodčím za velice přísně nařízenou penaltu při pádu M. Svobody rukou na míč. Soupeř proměnil a minutu nato bylo vyrovnáno.  Aby byla smůla utkání dovršena , obdrželi jsme 12 vt. před koncem branku , která znamenala boj o třetí a čtvrté místo.

Malé semifináleFK Dobr- OFS Nymburk  0:2

Zde se projevila náročnost turnaje na věkově nesourodé mužstvo, které nemohlo využít možnosti nasazování více hráčů při střídání.

Vítěz turnaje byl po penaltovém rozstřelu vyhlášen MSK Mnichovo Hradiště

Druhý skončil Arsenál Č.Lípa

Třetí OFS Nymburk

Mužstvo FK Dobrovice obsadilo čtvrté místo    Celkové skóre na turnaji7:5

Páté místo- FK Luštěnice

Šesté místo – Rapid Liberec

Sedmé místo – Výběr OFS MB

Osmé místo -   FK Kosmonosy

Vít Tichý z FK Dobrovice byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje

Zůčastnění kluci na tomto turnaji zaslouží uznání za předvedený kombinační výkon hlavně při postupu ze skupiny,  totéž i za bojovnost  v zápase se silným MSK Mnichovo Hradiště.

Sestava:

Vít Tichý – Matěj Svoboda, Miša Mikyška- David Gracl, Martin Kopecký