Starší přípravka vydřela ve druhém jarním kole vítězství proti Kosořicím

17.04.2018 Kategorie: Minižáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Kosořice 4:3 (1:3)

V neděli 15. dubna starší přípravka FK Dobrovice hrála další mistrovské utkání na domácím hřišti, a to proti Kosořicím .Bylo to vlastně derby a v něm jde vždy o prestiž. O to větším překvapním bylo, jak domácí mužstvo začalo. Během pěti minut domácí prohrávali 3:0, mužstvo nebojovalo, chyběl pohyb, přihrávky, hráči kupili velké chyby v obranné činnosti, prostě pravý opak hry soupeře. Do konce poločasu se ale podařilo domácím alespoň snížit na 3:1, když branku střílel Daniel Henrich.

O poločase trenéři hráčům v kabině vysvětlili, co je potřeba udělat pro to, aby zápas otočili. A tak v druhém poločase střílelo branky již pouze domácí  mužstvo, Honza Lepka se trefil dvakrát a Šimon Hrůza vsítil velice důležitou branku na 4:3. "Bylo to doslova vydřené vítězství a za předvedenou hru v prvním poločase nemůžeme naše hráče chválit a je to pro nás poučení před dalšími zápasy," zhodnotil utkání trenér František Kalousek.

FK Dobrovice - TJ Sokol Kosořice 4:3 (1:3)

Branky: 12. Henrich Daniel, 27. Lepka Jan, 48. Lepka Jan, 50. Hrůza Šimon - 4. Stehlík Lukáš, 5. Rösler Marek, 7. Rösler Marek

FK Dobrovice: Plíšek - Odstrčil, Špak, Hrůza - Henrich, Lepka, Plíšek, Zajíček, Nosek - Čumpelík, Černý.
Střídal Dominik Picek a i když byl nejmladší na hřišti,tak bojoval.

Podzim 2016