Starší přípravka za sebou má druhý mistrovský turnaj

15.05.2017 Kategorie: Minižáci

Starší přípravka FK Dobrovice, hrající Divizi II.A ,hrála druhý mistrovský turnaj v Nové Vsi u Bakova. Mužstvo bylo v poli oslabeno o dva hráče, a to Marka Plíška a o Míšu Čumpelíka, a tak vzlo na zkušenou Dominika Picka. Dobrovičtí minižáci postupně nastoupili proti Kněžmostu, Dlouhé Lhotě a na závěr proti domácí nové Vsi.

FK Dobrovice - Kněžmost 2:2

Branky: Henrich, Kopecký
Toto utkání dobrovičtí nesehráli dobře, hráli velice vlažně, bez bojovnosti a nasazení, chyběl lepší pohyb na hřišti a přihrávky. A to šlo o utkání s mužstvem, které Dobrovice v minulém turnaji porazila 6:0.

FK Dobrovice - Dlouhá Lhota 3:3

Branky: Lepka 2x, Kopecký
Pravý opak předchozího zápasu, vůle po vítězství, bojovnost, žádný míč pro nebyl ztracený. Dobrovičtí vedli už 3:1 a v posledních vteřinách utkání navíc nedali penaltu (Henrich). S mužstvem, které je nejlepší v dobrovické skupině, sehráli dobrvičtí minižáci sehráli minimálně vyrovnané utkání.

FK Dobrovice - Nová Ves 2:0

Branky: Lepka, Hejdrychová
S mužstvem, které na minulém turnaji Dobrovice porazila 8:0, tentokrát přípravka sehrála velice špatné utkání, které provázela celá řada neproměněných šancí, nebyla vůle po vítězství, špatný pohyb, zpracování míče, střelecká nemohoucnost, toto vše se prolínalo v tomto zápase.

Nakonec dobrovičtí minižáci na tomto turnaji získali 5 bodú, ale bylo zřejmé, že na herním projevu mužstva je třeba dále pracovat. Další mistrovský turnaj je čeká 21. 5. 2017 na domácím hřišti v Dobrovici.

FK Dobrovice: Pavlíček - Hejdrychová, Málková, Špak - Hejdrych, Kopecký.

Střídali: Picek F., Odstrčil, Lepka a Picek D.

Podzim 2016