Přípravky mají za sebou první halové turnaje

06.01.2018 Kategorie: Minižáci

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

Dne 9. prosince 2017  se hráči mladí přípravky zúčastnili turnaje Sporting Cup 2017 v Mnichově Hradišti. Turnaje se zúčastnilo celkem 7 mužstev a hrál se systémem každý s každým.

První zápas jsme odehráli dobrovičtí s Kosořicemi, kterým podlehli 0:1. Druhý zápas hráli s Dlouhou Lhotou, ale i tento zápas prohráli ve stejném poměru 0:1. Třetí zápas proti hráčům z Kosmonos naopak nejtěsnějším možný rozdílem dobrovičtí vyhráli 1:0. Čtvrtý zápas odehráli s hráči z Benátek nad Jizerou a dokázali zvítězit 3:2. Pátý zápas hráli proti pořádajícímu mužstvu Sporting MB, tento zápas vyhráli 2:0. Do posledního zápasu nastoupili proti Loučeni. Utkání skončilo bezgólovou remízou 0:0.

Na turnaji tak mladší přípravka FK Dobrovice obsadila vynikající 3. místo. "Chtěl bych poděkovat hráčům za předvedenou hru a rodičům za podporu," hodnotil turnaj trenér Vlasta Kabele.

Sestava FK Dobrovice: Denis Šak - Eliška Sedláčková, Daniel Prskavec, Matěj Moc - Šimon Kabele, Daniel Mráček, Dominik Picek

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Turnaj v Bělé pod Bezdězem

V neděli 3. prosince 2017 odjížděla starší přípravka FK Dobrovice na Mikulášský turnaj do Bělé pod Bezdězem. Turnaje se zúčastnilo 8 mužstev, která byla rozdělena do dvou skupin. Dobrovičtí měli za soupeře Arsenal Česká Lípa, SK VTJ Rapid Liberec a SK Kosmonosy.

Utkání základní skupiny odehráli dobrovičtí s následujícími výsledky:

FK Dobrovice - Arsenal Česká Lípa 2:1
Vstup do turnaje se dobrovickým vydařil, když dvě branky vstřelil Honza Lepka.

FK Dobrovice - SK Kosmonosy 1:1
Kosmonosy vedly, vyrovnávací branku vstřelil Mates Pokorný.

FK Dobrovice - SK VTJ Rapid Liberec 0:1
S tímto soupeřem se dalo vyhrát, ale dobrovičtí nedokázali trefit branku. Postup ze základní skupiny do bojů o medaile jim tak těsně unikl.

V utkání o celkové umístění nastoupila Dobrovice proti Boleticím a znovu proti Liberci.

FK Dobrovice - Boletice 4:1
Výhru obstarali dvěma brankami Čumpelík a po jedné Kopecký s Henrichem.

FK Dobrovice - SK VTJ Rapid Liberec 0:1
Jedinou branku utkání vsítil Henrich, a dobrovičtí tak oplatili soupeři porážku ze základní skupiny.

Hráči dobrovické mladší přípravky tak na turnaji obsadili celkově 5.místo. Výborně zachytal brankař Marek Plíšek, který byl také zas své výkony také vyhodnocen jako nejlepší brankař turnaje.

FK Dobrovice: Plíšek - Odstrčil, Pokorný - Henrich, Kopecký, Plíšek, Černý - Čumpelík, Lepka

Turnaj v Mnichově Hradišti

V sobotu 16. prosince 2017 se starší přípravka FK Dobrovice účastnila 12. ročníku fotbalového turnaje SBA CUP v Mnichově Hradišti. Tento turnaj se hrál systémem "každý s každým" a hrací doba byla 1x12 min.

FK Dobrovice - Sporting MB 0:2
Vstup do turnaje se dobrovickým nevydařil, po hrubých chybách obrany a střelecké nemohoucnosti prohráli.

FK Dobrovice - Výběr OFS MB 4:0
Úplně jiný fotbal s úplně jiným nasazením předvedli dobrovičtí hráči ve druhém zápase, kdy na nich byla patrná snaha dosáhnout co nejlepšího výsledku. Branku vstřeli třikrát Daniel Henrich a jednou Honza Kopecký.

FK Dobrovice - Chojnow 1:1
Utkání s polským Chojnowem, pozdějším vítězem turnaje, bylo velmi dramatické a vyrovnané. Branku dával Henrich.

FK Dobrovice - Mnichovo Hradiště 3:1
Vzájemná utkání bývají vždy vyrovnaná, tentokráte ale dobrovičtí soupeře předčili větší bojovností a vůlí po vítězství. Branky dávali Kopecký, Henrich a Odstrčil.

FK Dobrovice - Přepeře 2:0
Hladká výhra po brankách Míši Čumpelíka a Dáni Henricha.

FK Dobrovice - Jičín 2:2
V tomto utkání dobrovičtí dvarkát prohrávali, ale za stavu 1:2 přišla stříbrná hlavička Káji Málkové a bylo vyrovnáno. První branku dával Daniel Henrich.

Dobrovičtí v turnaji získali krásné druhé místo a Daniel Henrich byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. "Celý tým si zaslouží poděkování za bojovnost a nasazení v klíčových zápasech a druhé místo je i zásluhou brankaře Matese Pokorného, který turnaj velice dobře odchytal. A zvláštní poděkování zaslouží i naši příznivci, jejichž povzbuzování se neslo celou halou i jejím okolím," hodnotil úspěšný turnaj trenér František Kalousek.

FK Dobrovice: Pokorný - Hejdrychová, Málková - Henrich, Kopecký, Odstrčil, Špak - Čumpelík, Hrůza.

Podzim 2016