Turnaj starších přípravek o pohár FK Turnov

13.11.2019 Kategorie: Minižáci

V sobotu 9.11.2019 se dobrovičtí hráči starší přípravky zúčastnili turnaje starších přípravek v Turnově. Tohoto turnaje se zúčastnilo celkem 12 mužstev. Bohužel počasí nepřálo, celý turnaj propršel. Ale ani vytrvalý déšť naše hráče neodradil a do každého zápasu nastupovali s chutí předvést dobrou hru. První zápas vyhráli nad Sportingem MB "B", druhý, třetí a čtvrtý zápas bohužel prohráli, naprosto skvělý výkon předvedli v utkání s Benátkami nad Jizerou, které zaslouženě porazili.

Poté následoval poslední zápas, a to o 7.-8.místo, do kterého nastoupili hráči FK Dobrovice proti Sportingu MB "A". Tento zápas byl od samého začátku velmi vyrovnaný a skončil spravedlivou remízou 1:1. Poté následoval penaltový rozstřel. Na penalty se připravil Denis Šak, Tomáš Hanák a Matyáš Chromý. Poté, co Denis Šak proměnil, Tomáš Hanák proměnil a penaltu Sportingu vychytal brankář Šimon Kabele bylo jasné, že dobrovickým hráčům patří krásné 7.místo.

Nejužitečnějším hráčem za FK Dobrovice byl vyhlášen Matyáš Chromý.

Sestava hráčů - brankář - Šimon Kabele, Denis Šak, Matyáš Chromý, Jan Novotný, Eliáš Kaláb, Matěj Moc, David Bělka, Tomáš Hanák a Dominik Picek.

Výsledky:  Sporting MB "B" : FK Dobrovice 1:4

FK Dobrovice : Poděbrady 0:3

FK Dobrovice : Turnov 0:3

FK Dobrovice : Semily 0:1

FK Dobrovice : Benátky nad Jizerou 3:1

Sporting MB "A" : FK Dobrovice 1:2 np

Všem hráčům bychom chtěli poděkovat za bojovnost a za to, že žádný zápas nevzdali, rodičům na pomoc a podporu na tomto turnaji. Trenéři Vlasta Kabele a Milan Novotný.

Podzim 2016