Fotbalová přípravka hrála turnaj ve Všejanech

10.05.2018 Kategorie: Minižáci

Fotbalová přípravka FK Dobrovice, ročník 2008 a mladší, se zúčastnila v úterý 8. května turnaje O pohár starosty obce ve Všejanech. V turnaji hrálo 12 mužstev rozdělených do dvou skupin. Dobrovičtí měli ve své skupině Zličín, Polaban Nymburk, Dolnobousovský SK, Kropáčova Vrutice a Spartak Kbely. Druhou skupiny tvořili Sokol Všejany, TJ Straky ,Sporting MB, FK Loučeň, FK Velké Hamry a Sokol Stratov.

Dobrovičtí bohužel všechna utkání ve skupině prohráli a čekal je tak jen zápas o předposlední místo.

Utkání ve skupině:

FK Dobrovice - Kbely 2:3 (Zajíček 2x)

FK Dobrovice - Nymburk 0:2

FK Dobrovice - Zličín 1:5 (Zajíček)

FK Dobrovice - Kropáčova Vrutice  1:4  (Picek)

FK Dobrovice - Dolní Bousov 0:2

Zápas o umístění:

FK Dobrovice - Sporting MB 1:2 (Černý)

Dobrovičtí tak prohráli i utkání o umístění a skončili na 12. místě. Pro všechny hráče to byla velká fotbalová zkušenost zahrát si s jinými mužstvy. I přes velkou snahu všech hráčů zatím na lepší výsledek neměli.

Sestava FK Dobrovice: Plíšek Marek - Plíšek Martin, Zajíček, Sedláčková - Kabele, Mráček, Hrůza, Ševců, Černý - Šak, Picek.

Podzim 2016