Turnaj ve Všejanech - 8.5.2014

19.05.2014 Kategorie: Minižáci

Nejmladší přípravka FK Dobrovice,ročník 2007 a mladší,se zúčastnila fotbalového turnaje ve Všejanech.Jaké bylo naše překvapení,když jsme ještě před zahájením turnaje zjistili,že v převážné většině mužstev hrají starší hráči,než bylo stanoveno propozicemi turnaje.Naše první reakce byla,že to zabalíme a pojedeme domů,pak nám ale bylo líto dětí kteří si chtěli zahrát a rtak jsme nakonec nastoupili a zde jsou výsledky.

Dobrovice - Litol     6 : 0  branky - Honzík Kopecký 3x,Štěpán Hlaváček 2x a Daniel Henrich

Dobrovice - Úvaly   0 : 5

Dobrovice - Příbram  7 : 0  branky - Daniel Henrich 4x,Honzík Kopecký 3x

Dobrovice - Loučeń  1 : 3  branku střílel Honzík Kopecký

V zápase o 5.místo jsme měli za soupeře domácí mužstvo Všejany,které jsme po bojovném výkonu porazili 3 : 2  branky stříleli - Honzík Kopecký 2x a Daniel Henrich.

V tomto turnaji jsme získali 5.místo a nejlepší brankářkou byla vyhodnocena Klárka Hejdrychová.

Na velmi pěkném umístění se podíleli tito hráči : na postu brankaře Klárka Hejdrychová,v obraně Matyáš Pokorný a Ondřej Havelka a útočníci kteří nastříleli nejvíce branek za Dobrovici - Honzík Kopecký a Daniel Henrich.Nemůžeme ale zapomenout na hráče,kteří střídali a mají podíl na dosažených výsledcích - Štěpán Hlaváček,Mikuláš Jaskmanický a Michal Čumpelík.

Co říci závěrem - i když naše přípravka nastupovala proti starším hráčům,nezalekla se jich a bojovala,se snahou dosáhnout co nejlepších výsledků a to je na tom to pozitivní. Co lze dále kladně hodnotit je přístup rodičů našich hráčů,vozí je na zápasy,fandí jim a vytváří tak celému týmu dobré zázemí - za to vám patří velké poděkování.

Podzim 2016