V polovině srpna se uskuteční již 12. fotbalový kemp

29.07.2021 Kategorie: Minižáci

Aktuálně probíhají přípravy na tradiční, v pořadí již 12. fotbalový kemp FK Dobrovice, který se uskuteční opět v areálu hřiště místního fotbalového klubu.

V týdnu od 16. do 20. srpna se ho zúčastní 38 hráčů mládeže v kategoriích přípravek, mladších a starších žáků, o které se bude starat 11 trenérů a instruktorů. Hráči budou spát ve stanech v areálu hřiště, stravu zajistí Jiří Kusý z jídelny dobrovického cukrovaru. Náplní kempu jsou dvoufázové tréninky, sportovní hry, cyklistické výlety po okolí a koupání v místním koupališti. V rámci tréninků se odehrají také přípravné zápasy. Je také naplánován celodenní výlet, kde si děti zahrají fotbalgolf ve Fotbalparku Liberec a splují řeku Jizeru na raftu z Malé Skály do Dolánek. Pro nejmenší bude opět oblíbená strašidelná stezka odvahy, kterou pro ně připraví jejích starší spoluhráči. Kemp bude zakončen malým ohňostrojem.

Podzim 2016