Zimní příprava - minižáci FK Dobrovice

12.12.2014 Kategorie: Minižáci

Zimní příprava minižákovských mužstev byla zahájena hned po skončení podzimní části mistrovských soutěží.Starší a mladší přípravka trenuje v Pondělí a Čtvrtek od 16.30 v Sokolovně a vedou ji treneři Durna a Mates.Nejmladší přípravku vedou treneři Kalousek,Volf a Pokorný a k přípravě je využívána tělocvična ZŠ.

Součástí zimní přípravy jsou i halové turnaje a náš první byl 15.11.2014 v Nymburce,kde jsme jako jediní zástupci okresu MB v konfrontaci s okresem Nymburk obstáli a skončili na hezkém 4.místě.Náš brankař Roman Petr byl vyhlášen nejlepším v turnaji.

Výsledky jednotlivých zápasů :Dobrovice - Poříčany  8 : 1  branky - Durna 4x,Zvěřina 2x,Čapek a Boháček

Dobrovice - Velim       2 : 1  branky - Durna a Kohout

Dobrovice - Kounice    1 : 2  branku dal Durna

Dobrovice - Sadská     1 : 2  branku dal Boháček