Zlato starší přípravky z halového turnaje v Dolním Bousově

11.03.2019 Kategorie: Minižáci

V sobotu 2. března 2019 se konal v Dolním Bousově další halový turnaj starších přípravek ročník 2008 a mladší. Turnaje se zúčastnily tyto týmy: Dolnobousovský SK, SK Kosmonosy I., SK Kosmonosy II., FK Dlouhá Lhota a FK Dobrovice. Za náš tým nastoupili tito hráči: brankář - Šimon Kabele, Josef Zajíček, Marek Černý, René Wágner, Ladislav Zajíček, Lukáš Sedláček a Eliška Sedláčková.

Hned první zápas se našim hráčům povedl a porazili SK Kosmonosy I. 4:2, branky - 3x René Wágner, Ladislav Zajíček.

Druhý zápas dokázali také vyhrát a to nad hráči FK Dlouhá Lhota 5:2, branky - 3x Ladislav Zajíček, 2x René Wágner.

Třetí zápas s domácími hráči DBSK bohužel hráči FK Dobrovice prohráli a to 1:4, branky - Lukáš Sedláček.

Do čtvrtého zápasu nastoupili naši hráči proti týmu SK Kosmonosy II a dokázali opět vyhrát, tentokrát 4:1, branky - 2x René Wágner, Ladislav Zajíček, Marek Černý.

Na tomto turnaji obsadili hráči FK Dobrovice I.místo.

Hráčem turnaje byl vyhlášen René Wágner.

Děkujeme hráčům za bojovnost a předvedenou hru, rodičům za pohodovou atmosféru.

Podzim 2016