Halový turnaj ve Bělé p. Bezdězem 15.12.2012

15.12.2012 Kategorie: Mladší žáci

První halový turnaj v kopané mladších žáků 2000 a mladší– Bělá pod Bezdězem 15.12.2012

Docela silně obsazený podnik s mužstvy jako Motorlet Praha,  AFK Slavoj Praha Podolí,  FK Pěnčín Turnov, Výběr OFS MB,  FŠ Milovice, Sokol Luštěnice, FK Kosmonosy a FK Dobrovice dával vědět, že to nebude nic jednoduchého v našich okresních možnostech.

Naši mladší žáci byli nasazeni ve skupině s mužstvy Luštěnice- prohráli 0:1, s Motorlet Praha- 0:6,  a FŠ Milovice 0:2. Mimo mužstva Luštěnic, jakési derby,  proti nám nastupovali hráči na kterých bylo vidět trenování a pohyb ve hře ve velkých halových prostorách.

Jako poslední ve skupině A jsme nastoupili proti předposlednímu ze skupiny B  FK Kosmonosy.

Začátek utkání byl pro FK Dobrovice takový jaký chtěli i když soupeř nebyl svou hrou špatný. V šesté minutě David Gracl vstřelil vedoucí gól, soupeře jsme nadále tlačili a právě přes náš tlak se tři minuty před koncem nepokrytý kosmonoský útočník trefil do naší sítě a bylo vyrovnáno.  Zápas jsme remizovali a rozhodnutí padlo v penaltovém rozstřelu vždy tří hráčů.

David Gracl brankou do levé brankářovi strany 1:0

První kosmonoský střelec překonává Tichého v naší brance  a je vyrovnáno 1:1

Dan Málek opět do stejné levé brankářovi strany a je to 2:1 pro FK Dobrovice

Druhý kosmonoský exekutor střílí a Vítek Tichý vyráží – tedy FK Kosmonosy nedávají branku

Jarda Havlát potvrdil gólem do pravé strany brankářovi strany naši výhru na penalty 3:1.

V boji o umístění na pátém a šestém místě jsme neměli takovou hru co v předchozím utkání a prohráli jsme 0:3 i když soupeř byl „hratelný“. V turnaji končíme šestí z osmi.

Sestava v hale:  Tichý- Svárovský, Málek- Kopecký Gracl

Žemla, Vejvoda, Backa, Paclt

Konečné pořadí v turnaji:  1) Slavoj Praha Podolí, 2)FK Pěnčín Turnov, 3) Motorlet Praha, 4) Sokol Luštěnice, 5) FŠ Milovice, 6)FK Dobrovice, 7)FK Kosmonosy, 8) Výběr OFS MB

Hodnocení jednotlivých hráčů na prvním halovém turnaji bez komentáře. Trenéři a hráči vědí kdo co a jak hrál ,  co zlepšit i v takových podmínkách pro trenování jaké jsou naše doma.

Co k turnaji? Šesté místo v konečném pořadí a druhé místo ze čtyř startujících celků okresu Mladá Boleslav není moc. Je třeba pochopit rychlý halový fotbal  již od zadních řad , také i hry brankáře  a to je konání do příštího turnaje.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0