Mistrovské utkání 29.4.2012

30.04.2012 Kategorie: Mladší žáci

Mladší žáci FK Dobrovice hráli na domácím hřišti dne 29.4.2012 mistrovské utkání s SK Jizera Předměřice a prohráli 2 : 3.Podle hodnocení trenera Jirky Zvěřiny to byl zatím nejlepší zápas jarní sezony.Soupeř byl v určitých fázích zápasu lepší a i přes tři obdržené branky opět předvedl výborný výkon brankař Martin Krejcar,který chytil soupeři několik jasných golů.Obě branky domácího týmu vstřelil z dálky Luboš Humpola.V tomto utkání nastoupili dva hráči z minižáků a to Patrik Kühmel a Matěj Svoboda a nevedli si špatně,byli nejrychlejší co se týká pohybu na hřišti.Mužstvu chyběl opět Jan Stehlík,který hrál za starší žáky v Doubravě.

Mužstvo nastoupilo v této sestavě : Krejcar-Málek,Špaková,Svárovský-Svoboda,Humpola,Havlát-Janík.Střídali - Sova,Kühmel,Horák,Frydrych.

FK Dobrovice (mladší žáci)
SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky (SD)
TJ Sokol Luštěnice 0
FK Dobrovice (mladší žáci) 4