Mistrovské utkání 7+1

19.10.2012 Kategorie: Mladší žáci

 

       Ve středu  17.10.2012 sehráli dobrovičtí mladší žáci mistrovské utkání ve skupině F3A proti mužstvu Sportingu MB na hříšti Astonka v Mladé Boleslavi.  Zvítězili s výsledkem 0:10

       

    Proti soupeři, který byl podstatně slabší výkonem a pojetím hry nastoupili dobrovičtí kluci dle trenérů v pozměněné sestavě

Volf- Štika,Paclt, Frydrych- Havlát, Málek, Gracl – Backa.

Střídali: Rejmon, Farkaš, Vejvoda, Svárovský, Žemla

Branky:  Gracl 5x, Havlát 2x,  Farkaš, Vejvoda a Backa 1x

       Brankář Vít Tichý tentokráte nezasahoval do sestavy i když na utkání byl oblečen, protože bylo třeba vycvičit i náhradního golmana. Ten sice neměl mnoho práce ale ve druhém poločase se dvěma zákroky vytáhl.

        Hra byla od druhé minuty začátku plně v moci FK Dobrovice když po rohovém kopu z pravé strany David Gracl levačkou zatočil míč nad brankářem do sítě. Potom se už jen domácí bránili se štěstím, naší smůlou a výborným výkonem brankáře. Jejich hra postrádala systém a dovolila dobrovickým klukům neproměňovat i vyložené šance.

        V sestavě proti tomuto soupeři se objevil dobrý výkon a rozehrávka stopera Matěje Paclta . Překvapil i na hrotu hrající Petr Backa, jehož branka do  prázdné branky při obejití brankáře  byla parádní. Proti takovému soupeři se snažil i Samuel Farkaš  sledujíce míč a dávající svou druhou branku s soutěži. Gól přidal i se proměnnými okamžiky střídající Tomáš Vejvoda z pravé strany zálohy .

        FK Dobrovice se opírala o dobrý výkon Dana Málka ve středu zálohy, Jarka Havlát s dvěma góly a dvěma vyloženými šancemi se trápil v nepřesné přihrávce. David Gracl dávající pět branek, předkládal gólové přihrávky,  bohužel bez  využití jeho spoluhráčů.

       Přesto, že soupeř byl o poznání slabší, všichni kdo byli na hříšti podali dobrý výkon, který mohl být výraznější na branky. Ovšem- stále zůstává alfou omegou hry zastavení míče, přihrávka a to přesná , nabíhání do volných prostorů. Zvláště, když přijdou těžší soupeři jako příští utkání.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Sporting Mladá Boleslav "B"
vs.
FK Dobrovice (mladší žáci)
FK Dobrovice (mladší žáci) 14
vs.
SK Skalsko 0
FK Slavoj Čistá 0
vs.
FK Dobrovice (mladší žáci) 18

Naši partneři: