Mistrovské utkání 7+1 druhé kolo

16.09.2013 Kategorie: Mladší žáci

Okresní přebor skupiny F3A Mladších žáků roku 2013/2014  -       druhé  kolo

SK Žerčice- FK Dobrovice 1:5 (0:3)

V dalším kole jsme hráli na hříšti SK Žerčice a opět jsme nebyli kompletní. Na střídání jsme si proto museli zapůjčit dva hráče z minižáků našeho klubu ale hráli jsme.

Úvodní tlak domácích jsme přežili bez větších problémů. Po deseti minutách jsme konečně udeřili když Matěj Svoboda po křídle utekl , dobře nahrál našemu střelcovi posledních zápasů Dominiku Rejmonovi a tomu se to povedlo, vedeme 0:1. Za další tři minuty zahrával trestný kop David Niems a ten krásnou promněnil - 0:2. Dvě minuty nato opět nedovolený zákrok na dobrovického hráče a David Niems ještě hezčí ranou než prve - bylo to 0:3.

Ve druhé půli sice jsme hlídali výsledek ale brankou Samuela Farkaše jsme zvýšili na 0:4.  Viditelný hráč Matěj Svoboda po inviduální akci završil výsledek na 0:5.  Škoda jen obdržené branky 10 min. před koncem chybou v naší obraně.

Příští týden uvítáme doma velmi silného soupeře z Benátek a po dlouhé době bychom měli být konečně kompletní! Tady se musíme dobře připravit, budou to jiní hráči co doposud.

Sestava: Tichý-Červa,Žemla,Niems-Mráček,Rejmon,Svoboda-Farkaš

Střídali : Štenc, Hložek, Hejdrychová