Mistrovské utkání mladších žáků 7+1 12 kolo

14.04.2013 Kategorie: Mladší žáci

Okresní přebor skupiny F3A-  Mladších žáků      12.kolo

FK Dobrovice -  SK Sporting Mladá Boleslav  16:1(8:0)

V prvním domácím jarním zápase za velmi příznivého počasí jsme hostili tým mladších žáků Sportingu Mladá Boleslav , kteří jsou aktuálně v tabulce na posledním místě. Jejich hra se mnoho nelíšila od podzimu a podle toho také vypadal hraný zápas.
Od začátku utkání jsme soupeře převyšovali pojetím hry, k ničemu jsme je nepustili  a přes absenci některých hráčů ze základní sestavy v pohodě navyšovali skóre. Škoda branky, kterou jsme obdrželi na konci zápasu díky nedůslednosti v obraně. Všichni hráči zaslouží pochvalu za předvedený výkon i když soupeř byl trochu přeci jenom za naší hrou. Příští týden zajíždíme na hřiště Krnska a jestli chceme pomýšlet na konečné druhé místo v tabulce, potřebujeme zopakovat dnešní výkon a zvítězit. Ano , přivést tři body ale k tomu přidat dobrou přihrávku, poslouchat pokyny od trenérů během hry, zbavit se zbytečných kliček a zjednodušit hru dopředu. Jistě- Krnsko není Sporting a tak se musí k utkání přistoupit.

Sestava:   Volf-   Paclt, Svárovský, Rejmon-  Svoboda, Málek, Gracl - Backa
Střídali: Vejvoda, Horváth J., Horváth Š., Niems, Červa

Branky:  Gracl 6x,  Svoboda 3x, Vejvoda 2x,  Málek 2x,  Backa, Horváth Š., Červa

Fotogalerie Mladší žáci FK Dobrovice najdete na   http://byvalytrner.rajce.idnes.cz