Mistrovské utkání mladších žáků FK Dobrovice - 11. kolo

08.04.2013 Kategorie: Mladší žáci

Okresní přebor skupiny F3A-  Mladších žáků      11.kolo

V prvním jarním kole jsme zavítali na hřiště SKP, které je v tabulce před námi a na podzim jsme s ním obě utkání prohráli o branku.
Od začátku tohoto zápasu jsme domácí k ničemu nepustili a 20 minut  jsme hráli opravdu dobrý fotbal. Ovšem z mnoha šancí jsme vytěžili jen jedinou branku,
kterou vstřelil Matěj Svoboda. Soupeř ale před poločasem stihl po naších hrubých chybách v obraně vyrovnat.

Druhá půle už nebyla z naší strany tak pohledná, přesto  jsme šli opět do vedení nádherně provedeným trestným kopem v podání Pavla Svárovského. Pak se ale ukázala smůla, kterou máme s tímto soupeřem .Po sérii 4 rohových kopů jsme si onu smůlu vybrali až do dna, když 3 vteřiny před koncem zápasu domácí vyrovnali.
Tedy SKP Mladá Boleslav-FK Dobrovice 2:2(1:1)

Sestava:
Volf- Svárovský,Horváth,Žemla- Vejvoda,Málek,Svoboda- Backa
Střídali: Kühmel, Sova, Paclt.

Branky:  Matěj Svoboda  a  Pavel Svárovský

FK Mladá Boleslav 3