Mistrovské utkání Mladších žáků 18. kolo dne 26.5.2013

27.05.2013 Kategorie: Mladší žáci

Okresní přebor skupiny F3A-  Mladších žáků    18. kolo

FK Dobrovice  - FK Krnsko   1:7  (0:4)

Za velmi studeného a deštivého počasí při teplotě 8,5C° sehráli mladší žáci FK Dobrovice nepovedené utkání s FK Krnsko, které sice porazili na jejich hříšti  ovšem na domácím hříšti to bylo trochu jiné. Pravdou zůstane, že nenastoupili tři hráči základní sestavy  jejichž hra byla postrádána od středu směrem k brance a následné zakončení. První poločas i když dobrovická hra měla jistý tah k brance soupeře, prosadili se krnští kluci po nedůsledné a pomalé hře našich krajních obránců. Obdrželi jsme tři branky hlavou z rohových kopů , brankář zůstával stát na brankové čáře a nikdo nepokryl útočníky.

Druhá půle . Po půl roce se v brance objevil Vítek Tichý, hra sice přinesla obrat dobrovických kluků směrem k brance soupeře, více šancí, krnští jen sporadicky útočili. Ale… zase ta nepozornost a pomalost našich krajních obránců jim dovolila dát tři branky i přesto, že jsme byli u míče častěji.

V tomto zápase snese přísnější měřítko Matěj Svoboda za tah na branku a Petr Backa za bojovnost na hrotu útoku.  Míče dobře odebíral a rozděloval Dan Málek na středu zálohy , dobře si vedl i Pavel Svárovský na stoperu. Ze střídajících kluků až na rychlost, v obraně byl trochu vidět  Martin Sova dlouhými odkopy na záložníky,  v druhé půli na levé záloze střídající Michal Janík. Nesmíme opomenout, že i  ostatní se v tomto nečase snažili dle svých hráčských možností  ale na takovéto mužstvo to v neděli nestačilo. No, v sobotu se jede na předposlední mistrovský zápas do Žerčic a bude vidět co trenéři naordinují ve hře , jak upraví sestavu.

Sestava:  Volf (Tichý) – Paclt, Svárovský, Fridrich- Svoboda, Málek, Vejvoda-  Backa

Střídali:  Sova M, Janík, Žemla, Červák, Farkaš

Branky:  Petr Backa 1x

Fotografie mladších žáků FK Dobrovice naleznete na   http://byvalytrner.rajce.idnes.cz/FK_Dobrovice_Ml._zaci_2013/