Mistrovské utkání mladších žáků 7+1 13 kolo

22.04.2013 Kategorie: Mladší žáci

Okresní přebor skupiny F3A-  Mladších žáků      13.kolo   dne 21.4.2013

FK Krnsko - FK Dobrovice 0:3 (0:2)

V tomto utkání jsme narazili na sice kvalitnějšího soupeře ale na povrchu, který toho měl málo z dobré hrací plochy. Hned v úvodu zápasu nás soupeř zatlačil na naši polovinu, což trvalo snad pět nebo deset minut ale potom s přibývajícími minutami jsme přebírali iniciativu my. Útočné akce před krnskou brankou byly častější a v první polovině jsme vedli 0:2 i když  jsme neproměnili penaltu. Druhý poločas byl již od začátku v naší moci, soupeř měl štěstí na dvě naše neproměněné šance a opět jednu naši penaltu střelenou mimo. Deset minut před koncem jsme přidali třetí branku a do konce zápasu jsme byli lepší.
Naše předvedená hra nebyla špatná, což dokazuje našich 8 rohových kopů, soupeř jen tři. Šancí jsme měli dost, ale bohužel dali jsme jen tři branky, tedy je  stále co zlepšovat a přemýšlet při hře.
Sestava:  Volf- Paclt, Svárovský, Žemla- Gracl, Málek,Vejvoda - Backa
Střídali: Červa, Sova, Horváth J. Rejmon,

Branky: Vejvoda , Málek, Gracl

Fotografie z utkání jsou na - http://byvalytrner.rajce.idnes.cz