Mladší žáci doma podhlehli Pěčicícm

15.05.2017 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Pěčice 3:5 (1:1)

Zápas byl velkým fotbalovým derby, která se hrálo ve vysokém tempu nahoru a dolů. Na začátku utkaní si domácí hráči vytvořili tlak, ale chyběl jim klid v zakončení. Ve 12. minutě napálil míč z půlky hřiště hostující Tuma a přízemní střela prošla brankaři Dobrovice mezi nohama do sítě. Za deset minut Procházka také střelou z půlky hřiště zaskočil hostujícího brankaře a vyrovnal na 1:1. Do konce poločasu se oba brankaři už zostudit nenechali a naopak předvedli několik krásných zákroků.
Skóre druhého poločasu otevřeli  hosté, ale domácí bleskově vyrovnali, a navíc přidali gól na tři dva! Po rohu Petra Durny orazítkoval Zvěřina břevno, bohužel to byla poslední šance dobrovických. Pěčice během čtyř minut vstřelily po nedůrazu domácích hráčů tři branky a otočily skóre ve svůj prospěch. Stav 3:5 si hosté pohlídali a domácí tak utrpěli první porážku v sezóně.
FK Dobrovice - TJ Sokol Pěčice 3:5 (1:1)
Branky: 23. Procházka Slavomil, 36. Zvěřina Jakub, 40. Durna Petr - 13. Tůma Antonín, 35. Makovec Jonáš, 49. Makovec Jonáš, 53. Makovec Jonáš, 52. Jansa Václav
FK Dobrovice: Petr - Kohout, Odstrčil, Procházka - Zvěřina, Durna P., Hložek - Marček. Střídal: Durna J.
Tabulka a další výsledky skupiny B mladších žáků zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0