Mladší žáci drtivě zvítězili v Předměřicích

15.05.2018 Kategorie: Mladší žáci

SK Jizera Předměřice - FK Dobrovice 0:7 (0:3)

Po přestávce, způsobené volným losem, nastoupili dobrovičtí mladší žáci v neděli  jsme v neděli 13. května v Předměřicích proti domácím s velkou chutí do hry a od samého utkání si šli za vítězstvím. Od první minuty si vytvářeli spoustu šancí a hned ve 4. minutě šli do vedení, když se trefil Š. Pavlíček. I v dalším průběhu prvního poločasu měli hosté jasnou převahu, ale branku vstřelil až ve 20. minutě J. Hložek, na kterého o dvě minuty později navázel L. Zajíček.

Druhý poločas probíhal stejně jako první, domací branku hostí téměř neohrozili, dobrovičtí naopak ještě výrazně navýšili skóre. Ve 37.minuntě dal branku F. Picek, poté v 51. J. Lauber, minutu na to svou druhou branku v zápase vstřelil Š. Pavlíček a poslední gól vsítil v 58. minutě opět J. Lauber.

SK Jizera Předměřice - FK Dobrovice 0:7 (0:3)

Branky: 4. Pavlíček Štěpán, 20. Hložek Jaroslav, 22. Zajíček Ladislav, 37. Picek Filip, 51. Lauber Jakub, 58. Lauber Jakub, 52. Pavlíček Štěpán

FK Dobrovice: Petr, Málková, Hejdrychová, Kohout, Lauber, Hložek, Picek, Pavlíček, Henrich, Kopecký, Zajíček, Lepka.

Tabulku soutěže mladších žáků a výsledky dalších utkání naleznete zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0