Mladší žáci mají po dvou kolech plný počet bodů

15.09.2017 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Luštěnice 4:3 (2:2)

První podzimní kolo odehráli dobrovičtí mladší žáci 2. září doma proti Luštěnicím a vyhráli 4:3, když poločas skončil 2:2. Utkání bylo od začátku vyrovnané s šancemi na obou stranách, v první půli domácí dokonce neproměnili penaltu. Nakonec ale byli přeci jen o jeden gól lepší.

Branky:  9. Kopecký Jan, 20. Hložek Jaroslav, 43. Lauber Jakub, 58. Hložek Jaroslav - 8. Hellmiss Samuel, 26. Hellmiss Samuel, 54. Hellmiss Samuel

FK Dobrovice: Petr - Picek, Hejdrychová, Kohout, Lauber, Málková, Hložek, Pavlíček. Střídali: Kopecký, Lepka, Plíšek Marek, Henrich.

FK Krnsko - FK Dobrovice 0:10 (0:5)

V sobotu 9. září hráli mladší žáci v Krnsku. Oproti  prvnímu zápasu měli naprosto jasnou převahu a po třech brankách Hernicha, dvou Laubera, Kopeckého a jedné trefě Lepky, Pavlíčka a Hložka  zvítězili vysoko 10:0, když rozdělili branky rovnoměrně do obou poločasů. Dobrovičtí soupeře nepustili ke skoro žádnému ohrožení své branky a zvítězili naprosto zaslouženě.

Branky: 5. Lauber Jakub, 13. Hložek Jaroslav, 24. Henrich Daniel, 28. Henrich Daniel, 30. Henrich Daniel, 35. Lauber Jakub, 38. Kopecký Jan, 39. Kopecký Jan, 47. Pavlíček Štěpán, 55. Lepka Jan

FK Dobrovice: :Petr - Kohout, Málková, Špak, Lauber, Picek, Pavlíček, Hložek, Lepka, Kopecký, Plíšek Marek, Odstrčil, Hernich.

Tabulku a výsledky ostatních utkání soutěže 7+1 mladších žáků naleznete zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0