Mladší žáci mají za sebou další dva vydařené zápasy

29.09.2021 Kategorie: Mladší žáci

Mladší žáci FK Dobrovice dál dosahují v okresním přeboru 7+1 vynikajících výsledků, když si během tří dnů připsali další dvě vítězství. Nejprve v neděli uspěli na hřišti Skalska a následně v úterý doma porazili rezervu mladoboleslavkého Sportingu. Po pěti odehraných kolech jsou tak se 100% bodovým ziskem v čele tabulky, když nastříleli 55 branek a pouze pětkrát inkasovali.

SK Skalsko - FK Dobrovice 0:4 (0:3)

V neděli 26. října nastoupili dobrovičtí mladší žáci na hřišti SK Skalsko, kde si připsali další jasné vítězství. Od začátku zápasu se dobrovičtí usadili na polovině domácích a v 11. minutě vedli již 3:0 a nakonec vyhráli 4:0. Po rychlém vedení tempo hry hostujících hráčů lehce opadlo a střelecky se tolik nedařilo, ale i tak ve 2. poločase zápas dobrým výkonem kontrolovali. Na vítězství se dvěma góly podílel Eliáš Kaláb, po jedné brance vsítili Petr Wagenknech a Jan Novotný. Čisté konto uhájil v brance Denis Šak.

Branky: 7. Novotný Jan, 10. Wagenknecht Petr, 11. Kaláb Eliáš, 41. Kaláb Eliáš

FK Dobrovice: Šak - Fortner, Válek, Moc, Bělka, Darmoš, Novotný, Kelbich, Mráček, Kaláb, Wagenknecht

FK Dobrovice - FC Sporting Mladá Boleslav B 5:2 (2:0)

V Den české státnosti, 28. září, nastoupili mladší žáci doma proti rezervě mladších žáků mladoboleslavského Sportingu. Hostující tým byl v tabulce před zápasem na předposledním místě s nula body. Od začátku byl zápas vyrovnaný s mírnou herní převahou domácích hráčů, ale se šancemi na obou stranách. Nakonec z toho ale byla další výhra s vysokým počtem vstřelených branek. Dobrovičtí vedli už 4:0, když se poprvé střelecky prosadili také hosté. Následně oba týmy přidali ještě po jedné brance a tak utkání skončilo výsledkem 5:2 pro domácí. Daniel Fól se blýskl hattrickem a s 11 vstřelenými brankami je nejlepším střelcem Dobrovice.

Branky: 11. Fól Daniel, 22. Wagenknecht Petr, 33. Fól Daniel, 35. Mráček Daniel, 42. Fól Daniel - 36. Drbohlav Jan, 60. Novotný Jiří

FK Dobrovice: Sedláček - Fortner, Šak, Moc, Zajíček, Fól, Novotný, Chromý, Mráček, Kaláb, Wagenknecht.

Tabulku soutěže 7+1 a výsledky ostatních utkání nalezente zde.