Mladší žáci mají za sebou první halový turnaj

30.01.2019 Kategorie: Mladší žáci
Mladší žáci sehráli v sobotu 19. ledna první letošní halový turnaj. V Bělé pod Bezdězem v konkurenci mužstev z Bakova nad Jizerou, Ústí nad Labem, Všetat, Kosořic, Luštěnic a Loučeně obsadili vynikající druhé místo za suverénním Ústím nad Labem.
V prvním zápase porazili dobrovičtí Bakov nad Jizerou brankami Henricha a Pavlíčka 2:0. Ve druhém utkání podlehli pozdějšímu vítězi turnaj z Ústí nad Labem 0:3, následovaly dvě remízy - bezbranková s Všetaty a 1:1 s Kosořicemi (branka Pavlíček). Ve čtvrtém utkání přehráli dobrovičtí Luštěnice v poměru 4:2, když branky stříleli Cigánek, Zajíček 2x a Henrich. V posledním zápase proti Loučeni museli dobrovičtí vyhrát, jinak by jsme skončili až čtvrtí. To se jim také podařilo, když po brankách Zajíčka a Henricha vyhráli 2:0 a posunuli se v turnaji na konečné druhé místo.

Sestava: Plíšek - Hejdrychová, Picek, Pavlíček, Odstrčil, Henrich, Cigánek, Zajíček, Lepka.

FK Dobrovice (mladší žáci) 20.04.
vs. So
FK Krnsko 08:30