Mladší žáci utrpěli první porážku v sezóně

15.10.2018 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - FK Mladá Boleslav 0:3 (0:0)

Mladší žáci FK Dobrovice hráli 13. října mistrovské utkání na domácím hřišti, kde jim soupeřem byl FK Mladá Boleslav. Domácímu mužstvu se v tomto utkání nedařilo, bylo málo důrazné, pomalejší, nedařily se přihrávky, vázla střelba a v tomto všem je soupeř převyšoval. Koho lze z dobrovického mužstva pochválit, byla děvčata Klárka Hejdrychová a Kája Málková, která bojovala a dávala tak příklad ostatním v mužstvu. První poločas skončil bez branek a ve druhém dali hosté domácím tři branky, a tak domácí odhcázeli ze hřiště nejen s porážkou, ale také se zklámáním z vlastního výkonu.

FK Dobrovice - FK Mladá Boleslav 0:3 (0:0)

Branky: 38. Šipoš Maxmilián, 39. Černý Filip, 51. Pylner Roman

FK Dobrovice: Plíšek - Hejdrychová, Málková, Odstrčil - Picek, Hrůza - Henrich, Zajíček. Střídali: Čumpelík, Kopecký, Cigánek, Lepka, Wágner, Pavlíček.

Tabulku soutěže 7+1 mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0