Mladší žáci nadělili 15 branek nejslabšímu celku soutěže

06.10.2020 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - TJ Sokol Pěčice 15:3 (7:3)

Mladší žáci FK Dobrovice si na svém hřišti otevřeli střelnici, když v utkání sedmého kola okresního přeboru dokázali poslednímu celku soutěže Sokolu Pěčice za 60 minut hry nastřílet 15 branek. To vychází v průměru na jednu branku za čtyři minuty. Hned sedmkrát se trefil Michal Čumpelík, čtyři branky vstřelil Ladislav Zajíček a třikrát se trefil Šimon Hrůza. Dobrovičtí mají po pěti odehraných zápasech 15 bodů při skóre 51:17, disponují nejlepším útokem soutěže a Michal Čumpelík je s 22 přesnými zásahy nejlepším střelcem.

FK Dobrovice - TJ Sokol Pěčice 15:3 (7:3)

Branky: 4. Čumpelík Michal, 6. Hrůza Šimon, 9. Čumpelík Michal, 12. Zajíček Ladislav, 18. Čumpelík Michal, 26. Zajíček Ladislav, 30. Zajíček Ladislav, 32. Čumpelík Michal, 33. Čumpelík Michal, 34. Hrůza Šimon, 45. Janda Petr, 47. Čumpelík Michal, 49. Čumpelík Michal, 57. Hrůza Šimon, 60. Zajíček Ladislav - 10. Fól Daniel, 15. Holub Tomáš, 25. Válek Ondřej

FK Dobrovice: Šak - Prskavec, Sedláčková, Plíšek, Fortner, Hrůza, Chromý, Zajíček, Čumpelík, Janda, Mráček.

Tabulku okresního přeboru mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Dobrovice (mladší žáci) 15
TJ Sokol Pěčice/TJ Sokol Jabkenice 3
TJ Sokol Luštěnice
FK Dobrovice (mladší žáci)