Mladší žáci podlehli v přímém souboji o druhé místo Luštěnicím

06.06.2018 Kategorie: Mladší žáci

TJ Sokol Luštěnice - FK Dobrovice 4:1 (2:0)

K poslednímu zápasu soutěže a přímému souboji o druhé místo v tabulce skupiny zajížděli dobrovičtí mladší žáci k derby do Luštěnic. V prvním poločase se jim však moc nedařilo a inkasovali hned v 7. minutě, další branku jim soupeř vstřelil o jedenáct minut později, čímž se poločasové skóre uzavřelo.

Do druhé půle vstoupili lépe hosté, ale bohužel ikasovali další dva slepené góly, a to v 34. a 35. minutě. Od této chvíle byla Dobrovice lepším týmem a vypracovala si několik šancí, které ale nedokázalia proměnit. Jedinou branku hostů tak vstřelil v 50. minutě Adam Špak. "Bohužel tentokrát jsme byli v útoku neškodní, ale hráči si zaslouží pochvalu za bojovnost," zhodnotil utkání Petr Hejdrych.

V sobotu 9. června od 8:30 čeká Dobrovici zápas o celkové umístění v okresním přeboru na hřišti mladoboleslavsvkého SKP, odveta se hraje o týden později na domácím stadionu v Dobrovici rovněž od 8:30.

TJ Sokol Luštěnice - FK Dobrovice 4:1 (2:0)

Branky: 7. Ligač Petr, 18. Hellmiss Samuel, 34. Hellmiss Samuel, 35. Filip Viktor - 50. Špak Adam

FK Dobrovice: Pavlíček- Málková, Hejdrychová, Kohout, Lauber, Hložek, Picek, Odstrčil, Špak.

Konečnou tabulku skupiny A soutěže mladších žáků a výsledky dalších utkání naleznete zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0