Mladší žáci si zastříleli proti Řepovu

10.04.2017 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - Řepov 28:0 (9:0)
Už podle výsledku je vidět že šlo tentokrát o zápas trpaslíka s obrem. Dobrovičtí borci neměli slitování se soupeřem, který nemá ještě tolik zkušeností a ani vzrůstem nepatři do této soutěže. I tak je ale skvělé, že v Řepově dostali děti na hřiště a je potřeba jim držet palce! Do zápasu za domácí nastoupili dva hráči z přípravky - Jan Kopecký nezaváhal při pokutovém kopu po faulu na něj a Daniel Henrich ke gólu přidal i dvě brankové přihrávky. Perličkou je jedna vstřelená branka gólmanem domácích Petrem.

Další zápas sehrají dobrovičtí mladší žáci v neděli od 10:30 v Žerčicích.

FK Dobrovice - Řepov 28:0 (9:0)
Branky: Zvěřina 7x, Durna P. 6x, Durna J. 4x, Hložek 3x, Procházka 2x, Boháček 2x, Marček, Petr, Hernich, Kopecký (PK).

FK Dobrovice: Petr - Kohout, Odstrčil - Marček, Durna P., Boháček - Zvěřina, Hložek
Střídali: Durna J., Procházka, Kopecký J., Hernich

FK Mladá Boleslav 3