Mladší žáci uspěli v poháru i mistrovském utkání

24.09.2021 Kategorie: Mladší žáci

TJ Sokol Jabkenice – FK Dobrovice                 1:4 (0:1)

Na vysoké vítězství z 2. kola okresní soutěže navázali mladší žáci v minulém týdnu další výhrou, tentokrát v 1. kole Poháru mladších žáků, ve kterém dobrovičtí hostovali na hřišti nedalekých Jabkenic. V 1. poločase se hrál celkem vyrovnaný fotbal s mírnou herní převahou dobrovických fotbalistů a do kabin odcházeli hosté s náskokem jedné branky.  Druhý poločas se odehrál již zcela v režii hostů, kteří přidali další tři branky. Zápas skončil s konečným výsledkem 4:1 pro Dobrovici, která tak vybojovala postup do 2. kola.
Branky: Antonín Válek, Eliáš Kaláb, Daniel Fól a Maxmilián Kelbich

FK Dobrovice – SK Jizera Předměřice             10:1 (6:1)

V neděli 19. září dobrovičtí přivítali na domácím hřišti tým SK Jizera Předměřice/TJ Sokol Kochánky. Od úvodního hvizdu se hrálo téměř jen na polovině hostí a do poločasu i přes mnoho neproměněných šancích vedli domácí přesvědčivě 6:1. Ve druhém poločase přidali domácí borci ještě 4 branky a zaokrouhlili skóre na konečných 10:1. V zápase se blýskl čtyřmi góly Dan Fól a hattrickem Petr Wagenknecht. Trenéři Novotný a Sedláček jsou podle svých slov na úvod soutěže velmi spokojeni s přístupem hráčů k přípravě a tréninku a samozřejmě i s výsledky odehraných zápasů.
Branky:
5. Fól, 6. Wagenknecht, 13. Wagenknecht, 14. Fól, 15. Fól, 23. Fól, 34. Kaláb, 47. Wagenknecht, 51. Bělka, 56. Chromý - 28. Příhoda

FC Sporting Mladá Boleslav "B"
FK Dobrovice (mladší žáci)
FK Dobrovice (mladší žáci) 14
SK Skalsko 0