Mladší žáci v prvním jarním kole porazili Krnsko 4:3 na penalty

07.04.2018 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - FK Krnsko 4:3 n. p. (2:2)

První jarní utkání sehráli mladší žáci FK Dobrovice na domácím hřišti  v pátek 6. dubna proti Krnsku, které dokázali na podzim jasně přehrát. Tentokrát proti nim ale nastoupil o poznání těžší soupeř. Na začátku zápasu si domácí vedli docela dobře a ve čtvrté minutě šli do vedení po brance Jardy Hložka, ale další se jim již přidat nepodařilo a naopak hosté dvěma góly ve 24. a 28. minutě otočili průběh zápasu, ale domácím se ještě do poločasu podařilo vyrovnat Jakubem Lauberem.
Druhý poločas začali lépe dobrovičtí, ale přesto opět od 37. minuty prohrávali a měli co napravovat. Po zbytek zápasu ale soupeře přehravali a v 53. minutě vyrovnal Honza Kopecký. V posledních minutách měli domácí ještě několik šancí, ale hosté i za pomoci brankové konstrukce stav udrželi. Na pokutové kopy domácí vyhráli 3:2 a hned v prvním jarním zápase se tak mohli radovat z vítězství.
FK Dobrovice - FK Krnsko 4:3 n. p. (2:2)
Branky: 4. Hložek Jaroslav, 30. Lauber Jakub, 53. Kopecký Jan - 24. Filipi Vincent, 28. Maňasová Helena, 37. Pelcová Eliška
FK Dobrovice: Roman Petr - Klára Hejdrychová, Karolína Málková, Filip Picek - Jakub Lauber, Jaroslav Hložek - Štěpán Pavlíček, Daniel Henrich, Jan Lepka, Jan Kopecký, Adam Špak
Tabulku soutěže mladších žáků a výsledky ostatních zápasů naleznete zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0