Mladší žáci vysoko porazili Kostelní Hlavno

30.05.2018 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice - TJ ZD Kostelní Hlavno 7:2 (4:1)

Poslední domácí utkání této sezóny sehráli dobrovičtí mladší žáci v rámci dohrávaného 10. kola proti soupeři z Kostelního Hlavna a dobrovičtí v něm zvítězili jasně 7:2. Mužstvo sice bylo oslabeno o tři hráče, ale posily z družstva minižáků je zdatně zastoupily. Zápas se od začátku hrál pod taktovkou domácích, kteří si vytvořili několik šancí, ty však neproměnili a tak šli v 18. minutě do vedední z ojedinělé střely hosté. Obdržená branka naštěstí probudila domácí střelce a Dobrovici se povedlo během dvou minut dvěma brankami Laubera a jednou Čumpelíka zápas otočit. A ve 30. minutě přidal ještě jednu trefu opět Čumpelík, který tak uzavřel poločasové skóre.

Na začátku druhé půle domácí sice inkasovali branku, ale zápas měli i nadále pod kontrolou a v 51. minutě přidal svou třetí trefu Čumpelík, v 55. minutě po rohovém kopu skóroval Špak a v 58. minutě dovršil hatrick Lauber.

V sobotu 2. června čeká mladší žáky poslední soutěžní utkání v Luštěnicích.

FK Dobrovice - TJ ZD Kostelní Hlavno 7:2 (4:1)

Branky: 19. Lauber Jakub, 19. Čumpelík Michal, 21. Lauber Jakub, 30. Čumpelík Michal, 51. Čumpelík Michal, 55. Špak Adam, 58. Lauber Jakub - 18. Volšička Michal, 31. Volšička Michal

FK Dobrovice: Plíšek Marek, Hejdrychová, Picek, Kopecký, Pavlíček, Kohout, Lauber, Čumpelík, Špak, Kabele, Plíšek Martin.

Tabulku soutěže mladších žáků i výsledky ostatních utkání naleznete zde.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0