Mladší žáci vysoko vyhráli v Čisté

28.10.2021 Kategorie: Mladší žáci

FK Slavoj Čistá - FK Dobrovice 0:18 (0:10)

V neděli 24. října odehráli mladší žáci utkání 9. kola okresního přeboru na hřišti v Čisté. S posledním týmem okresní soutěže skupiny B mělo utkání jednoznačný průběh a v poločase dobrovičtí vedli o 10 branek. Ve druhé půli přidali ještě dalších 8 gólů a celkové skóre ustanovili na 18:0. V tréninkovém tempu, bez jediného ohrožení své branky, si dobrovičtí mladší žáci odvezli povinné 3 body do tabulky soutěže. Hattrickem se na tom podíleli David Bělka a Jan Novotný.

Branky:
4. Válek Antonín, 10. Šak Denis (pen.), 12. Novotný Jan, 13. Novotný Jan, 14. Válek Antonín, 16. Koukl Vít, 20. Kaláb Eliáš, 21. Wagenknecht Petr, 25. Bělka David, 27. Kaláb Eliáš, 33. Novotný Jan, 34. Bělka David, 36. Zajíček Josef, 40. Kelbich Maxmilián, 45. Wagenknecht Petr, 46. Hanák Tomáš, 50. Fól Daniel, 53. Bělka David

FK Dobrovice: Šak - Bělka, Sedláček, Moc, Zajíček, Fól, Novotný, Kelbich, Hanák, Kaláb, Wagenknecht.

Tabulku okresní soutěže mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.