Mistrovské utkání Mladších žáků 15 kolo

05.05.2013 Kategorie: Mladší žáci

FK Luštěnice – FK Doborovice  8:0 (3:0)
V sobotu 4.5.2012  jsme hráli další mistrovský zápas jara zápas na hřišti vedoucích Luštěnic. Přijeli jsme uhrát dobrý výsledek, ovšem bez našeho nejlepšího střelce a záložníka Davida Gracla , v obraně bez hrajícího stopera Pavla Svárovského jsme neuspěli. Do patnácté minuty  jsme měli dvě šance, které volaly po brankách,  nedali jsme a tak soupeř nás trestal. Poločas jsme prohrávali 3:0.

V začátku druhé půle  jsme dostali další gól a pak už se mužstvo sesypalo. Jediný hráč , který snese měřítko hodnocení to byl Dan Málek ,  ostatní zůstali daleko za svým výkonem.  Mistrovské zápasy pokračují dál, za týden hostíme doma SKP s nímž nemáme zrovna šťastnou bilanci a k zápasu přistoupíme určitě jinak. Budeme-li hrát v sestavě jako v předchozích zápasech, snažit se o kombinaci v nahrávkách a přístup všech na hrací ploše bude odpovědný- máme šanci.

Sestava v Luštěnicích: .
Volf- Paclt, Žemla, Červa - Vejvoda, Málek, Havlát- Backa