Okresní přebor Mladších žáků ročník 2002 a mladší roky 2014- 2015

06.09.2014 Kategorie: Mladší žáci

Podzimní část mistrovské soutěže  F3A Mladších žáků okresu Mladá Boleslav pro rok 2014/2015 jsme začali až druhým kolem, neboť v prvním jsme mněli volno.
Startovali jsme na hřišti soupeře z Luštěnic,  se kterými jsme se přetahovali o mistra okresu v sezóně roku 2013/2014,  což jsme tenkrát dovedli do vítězného konce.
Ovšem letošní mužstvo doznalo mnoho změn. Po sezoně nás opustili D.Gracl, M.Kopecký přestupem do FK MB, jiní jako V.Tichý, P.Backa,  S.Farkaš,  J.Žemla, M.Červa postoupili o kategorii výše , do kategorie starších žáků a tak jsme poprvé nastoupili s úplně novou sestavou hráčů ročníku 2002 a mladších.

Trenéři: Jiří Zvěřina a Josef Mates mladší
Zde sestava pro roky 2013/2014

Základ: Kovařík- Svoboda, Ištok, Kulhánek -Suchý, Kúhmel, Mráček  -Zvěřina(mini)
na střídání : Hejdrych a dvojčata Durnové(minižáci)

V zápase v Luštěnicích jsme šli do vedení po akci Patrika Khümela a zakončení Matěje Mráčka. Hra byla vyrovnaná ale soupeř nám přeci jenom dělal potíže. Ale. Ve 20.min.po faulu na P.Khümela sám poškozený nádherně proměnil trestný kop  a vedli jsme 0:2. Pět minut před poločasem domácí snížili šťastnou ranou z dálky pod břevno a tak jsme šli do kabin s vedením 1:2.

Ve druhém poločase na nás soupeř vytáhl s  aktivnější hrou . Po několika závarech před naší brankou kopali trestný kop, který pěkně rozehráli a vyrovnali. Naopak my jsme nebyli tak aktivní jako v první půli a soupeř nás začal přehrávat. Těsně před koncem ještě Luštěničtí trefili tyč a tak po 60min. skončil zápas výsledkem 2:2 a přišly na řadu  penalty.
Ty skončili takto:   Patrik Khümel nedal  - soupeř promněnil  a vedl 1:0
Matěj Svoboda gól,   soupeř také  stav 2:1
Vojta Suchý nedal a tak bod navíc získal soupeř.

Na první zápas v novém složení kluci odvedli dobrou práci a bod si zasloužili. Musí si na sebe zvyknout, chodit na treningy, nalézt formu hry aby v soutěži dobře obstáli.  Příští týden opět jedeme na soupeřovo hřiště a to do Bakova , kde i tento zápas pro nás bude boj a zkušenosti pro trenéry.

Fotografie nebyly pořizovány

FK Mladá Boleslav 3