Okresní přebor Mladších žáků ročník 2002 a mladší roky 2014- 2015

16.09.2014 Kategorie: Mladší žáci

Bakov  -  FK  Dobrovice 2:3(1:0)

V tomto utkání na bakovské půdě jsme sehráli jeden z nejlepších zápasů v podzimní sezóně letošního roku . Bylo vidět, že po celý zápas jsme byli aktivnější, jen v první hrací polovině jsme nemohli dát branku. Kluci makali na doraz a jen štěstí na bakovské straně nám nedovolilo skorovat, proto jsme odcházeli do kabin s výsledkem 1:0 v náš neprospěch.  Ve druhém poločase i když nás opustil Patrik Khümel jsme soupeře začali přehrávat  a  během 15min. po pěkných akcích kluci dokázali výsledek otočit dvěma brankami Jakuba Zvěřiny (enfant terrible řádil) a jednou Matěje Svobody. Soupeři jsme toho mnoho nedovolili ale nakonec snížil na 2:3 až pět sekund před koncem utkání.
Všichni hráči si v tomto utkání zahráli a nutno dodat- podali výborný výkon.

Sestava: Kovařík - Svoboda, Ištok, Kulhánek- Mráček, Khümel, Suchý- Zvěřina

střídali:  Hejdrych,Odstrčil
Branky: Zvěřina 2x, Svoboda
Trenéři: Mates Zvěřina

Příští zápas hrajeme  21.9.2014 na domácím hřišti s Čistou, která zatím oba své zápasy vyhrála. Tedy opět to může být napínavé utkání jestliže všichni na hříšti podají takový výkon jako v Bakově.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0