Mistrovské utkání mladších žáků 7+1 14 kolo

28.04.2013 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovice- SK Žerčice 22:0 (10:0)

V dalším mistrovském utkání na domácí půdě jsme nastoupili proti soupeři ze dna tabulky Okresního přeboru mladších žáků SK  Žerčice. Toto mužstvo s hráči, kteří patří do věkově do třídy minižáků bylo pro naše kluky spíše treningovým soupeřem.
 Byla  čtyřicátá vteřina zápasu a již jsme vedli 2:0 , tedy nebylo co řešit. Ovšem, že nastřílíme tolik branek při pohledných kombinačních akcích soupeřem nestíhaných, to předčilo naše očekávání. Hodnocení v takovémto utkání není na místě ale
kluci si s chutí zastříleli a to ještě některé akce nedotáhli do úspěšného konce. Náš bomber ze střední vzdálenosti P.Svárovský měl dnes smůlu když trefil dvakrát tyč a jednou břevno a jiných akcí nezakončených brankou bylo více. Za týden zajíždíme na hřiště vedoucích Luštěnic, s kterými jsme v tomto soutěžním ročníku již dvakrát remizovali. To bude úplně jiný zápas od těch co jsme hráli . Hra tam bude probíhat jinak, na což se budou kluci zejména v obraně a záložních postech budou muset připravit. No, bude to prověrka ale je to fotbal , proto bude na místě podat zodpovědný výkon, dát do toho všichni všechno pro úspěch v zápase.

Sestava:    Volf- Paclt, Svárovský, Sova -  Gracl, Málek, Havlát - Backa

Střídali:   Janík, Vejvoda, Žemla, Kopecký, Červa

branky     Janík 5x, Gracl 4x,  Backa 4x, Málek 4x,  Kopecký 3x,  Havlát, Vejvoda

FK Mladá Boleslav 3