Okresní přebor Mladších žáků - osmé jarní kolo

25.05.2014 Kategorie: Mladší žáci

Okresní přebor  Mladších žáků - osmé  jarní kolo 2014

Sokol Skalsko- FK Dobrovice      1:4 (0:4)

V nedělním utkání Mladší žáci FK Dobrovice nastoupili proti předposlednímu mužstvu v tabulce Okresního přeboru  na jeho hříšti Sokolu Skalsko,  ovšem na počtu vstřelených branek  to mnoho znát nebylo. Zvítězili 1:4 a o výsledku rozhodli již v prvním poločase i když po obě poloviny se hra odhrávala v soupeřově poli. Tedy těch branek nebylo mnoho , ale byla znát přeci jenom trochu více kombinační hra dobrovických kluků i ovládání míče. Dosti často tomu chyběl i kousek štěstí, zejména druhý poločas.

Podivující bylo na tomto utkání malý počet hráčů na zápas aby se mohlo střídat ,a těm kdo se zůčastňují pravidelně patří uznání v bojích o čelu Okresního přeboru.

Tři body dobré , ale musíme dál do posledního zápasu na domácím hříšti proti SKB MB aby se právě uhájilo dobré umístění na čelních místech tabulky a práce trenérů.

Branky v zápase: David Gracl 2x, Vojta Suchý 1x, Martin Kopecký 1x

Sestava v zápase:     Vít Tichý