Mistrovské utkání 7+1 předehrávané 17. kolo dne 14.5.2013

14.05.2013 Kategorie: Mladší žáci

Sporting Mladá Boleslav – FK Dobrovice  1:13  (0:4)

 

    V předehrávaném utkání  17. kola s posledním týmem tabulky na jeho hříšti na Astonce se Sportingem Mladá Boleslav mělo jít o povinné vítězství a lepší trening našeho mužstva. Již od prvních minut jsme převzali taktovku utkání, ovšem při „ betonování“  šesti hráči soupeře před jeho brankou nebylo jednoduché dopravit míč do sítě. Trenéry naordinovaná kombinační hra po celém hříšti nám později přinášela úspěch, soupeř musel běhat , otvírat obranu a poločas byl za stavu 0:4 pro nás.

    Druhý poločas jsme ještě povedenějšími akcemi naprosto dovedli soupeře jen do role počítání obdržených branek. Nutno pochválit snad všechny hráče za nahrávky, vybojování ztracených míčů a konečně za přemýšlení nad akcí. V obraně Pavel Svárovský i Honza Žemla – slušná hra. Byl vidět i Jarda Havlát se svou výměnou míčů s Davidem.  Záložníci Matěj Svoboda, Dan Málek vyváželi míče nahrávkou před branku soupeře a dokonce i s přihrávkou na obránce aby se uvolnili pro hru vpřed. Střelecky disponovaný David Gracl předváděl vynikající periferní hru v poli i se zakončením v počtu branek. Dobré bylo nasazení střídajících kluků, kteří také odvedli hru podle svých možností. Míša Janík střídající na hrotu bojovného Patra Backu,  při rychlejším a pozornějším startu na míč by  dal více než jeden gól. Brankář FK Dobrovice měl snad jen tři  zákroky ale…. on sám musí pozici v brance trochu jinak chápat,  být pozorným hráčem v poli.

    Co na konec zprávy? Ano kluci, již jste to dvakrát ukázali  že něco znáte z kombinačního fotbalu, že jste si rady trenérů vzali k srdci. Tak jen tak dál.

 

Sestava:   Volf-  Paclt, Svárovský, Havlát-  Svoboda, Málek, Gracl -  Backa

 

Střídali:   Žemla, Janík,  Vejvoda,  Rejmon,  Červák

 

Branky:   David Gracl 8x, Dan Málek 2x, Petr Backa 2x, Michal Janík 1x

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice (ml. žáci)
vs.
FC Sporting Mladá Boleslav "A"
TJ Sokol Chotětov/FC Horky nad Jizerou 3
vs.
FK Dobrovice (ml. žáci) 4
FK Dobrovice (ml.žáci) 3
vs.
SK Klášter n/J 5

Naši partneři: