Po volném kole odehráli mladší žáci dvojzápas s Luštěnicemi

14.10.2021 Kategorie: Mladší žáci

FK Dobrovcie - FK Luštěnice 3:5 (1:3)

V mrazivém nedělním ránu nastoupili mladší žáci FK Dobrovice na domácím hřišti k mistrovskému utkání 7. kola s vedoucím týmem soutěže z Luštěnic. Zápas byl od začátku vyrovnaný, dobrovičtí šli ve 12. minutě do vedení, ale hosté vzápětí vyrovnali a do poločasu přidali ještě dvě branky. Nepříznivý poločasový výsledek výkon domácích neovlivnil a bojovným výkonem snížili na 2:3 a dál se snažili o vyrovnávací branku. I kvůli množství neproměněných šancí se vyrovnat nepodařilo, a tak přišel  trest v podobě obdržených dalších 2 branek. V závěru ještě domácí upravili na konečných 3:5. "S vedoucím mužstvem jsme odehráli vyrovnané utkání, ale soupeř díky kvalitnější koncovce zvítězil," zhodnotil utkání trenér Milan Novotný.

FK Dobrovcie - FK Luštěnice 3:5 (1:3)
Branky:
12. Kelbich Maxmilián, 31. Wagenknecht Petr, 53. Chromý Matyáš - 25. Kolínský Tomáš, 14. Kolínský Tomáš, 26. Vodháněl Petr, 35. Kolínský Tomáš, 40. Vodháněl Petr

FK Dobrovice: Šak - Fortner, Sedláček, Moc, Zajíček, Fól, Chromý, Kerner, Mráček, Kaláb, Wagenknecht.

Tabulku soutěže 7+1 mladších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

Hned ve středu měli mladší žáci možnost reparátu v podobě 2. kola Okresního poháru mladších žáků, tentokrát však na hřišti SK Luštěnice. Po změnách v sestavě se utkání vyvíjelo zcela odlišně, dobrovičtí předčívali domácí fotbalisty v kombinaci a do kabin odcházeli s vedením 3:0. Po poločasové přestávce domácí snížili na 2:3, ale dobrovičtí hráči přidali uklidňující branku na konečných 4:2 a drama nepřipustili. Po vítězství postoupili žáci mezi 4 nejlepší týmy Okresního poháru mladších žáků. Po utkání byla ve tvářích našich fotbalistů vidět veliká radost z vítězství nad jedním z nejlepších týmů okresního přeboru MB. Branky vsítili Tomáš Hanák 2x, Eliáš Kaláb a Daniel Mráček.

FC Sporting Mladá Boleslav "B"
FK Dobrovice (mladší žáci)
FK Dobrovice (mladší žáci) 14
SK Skalsko 0