Poslední mistrovské utkání 7+1 dne 11.11.2012

11.11.2012 Kategorie: Mladší žáci

Za příznivého listopadového počasí hostili mladší žáci  FK Dobrovice na svém hříšti vedoucí tým tabulky F3A  Sokol Luštěnice, jehož hra odpovídá postavení v soutěži.

První poločas přinesl hru s oboustrannými útočnými akcemi a překvapivě slušně důraznou hrou dobrovických kluků. Nikdo by se nedivil kdyby se z neproměněných šancí FK Dobrovice dostala do vedení. Dá se říci-  Backa, Havlát, Gracl měli gól na noze, bohužel se tak nestalo a poločas skončil bez branek.

To co bylo ve druhé půli , nebylo již nic z toho co bylo v první části hry. Naopak, odešly přihrávky, pohyb a  luštěničtí kluci nás přehrávali od středu hříště. Díky obětavé hře obraných řad a vynikajících zákroků brankáře Víta Tichého, později i pomáhajících záložníků,  mladší žáci FK Dobrovice dokázali remizovat se silným soupeřem a získali do tabulky bod pro upevnění si třetího místa.

Po remízovém stavu zápasu přišly pokutové kopy a tyto jsme bohužel realizovali takto:

David Gracl-tyč, Jarka Havlát do brankáře, Dan Málek jediný vstřelil gól , Matěj Svoboda vedle. Tedy na pokutové kopy 1:4 v náš neprospěch.

Sestava:  Tichý- Svárovský, Žemla,Vejvoda- Svoboda, Málek, Gracl- Backa

Na střídání:  Havlát, Frydrych,Farkaš,Červa, Sova, Rejmon,

Ale i tak. Kdo tam byl, viděl dva rozdílné poločasy a bojovnou snahu dobrovických kluků aby udrželi výsledek.

FK Mladá Boleslav 3
FK Dobrovice (mladší žáci) 0