Poslední zápasy Okresního přeboru Mladších žáků

06.11.2014 Kategorie: Mladší žáci

Třinácté  kolo Okresního přeboru mladších žáků dne 28.10.2014

Dobrovice-FK MB 2:3 (0:0)

Na domácím hříšti jsme sice sehráli vyrovnaný zápas s dobrým soupeřem, ovšem přeci jenom vyhráli hosté, kteří byli více fotbalovější hrou. Dobrovičtí kluci doháněli výkon soupeře obětavým a bojovnou přístupem, ovšem  o utkání rozhodly dva neproměněné pokutové kopy z naší strany !!!!

Sestava:  Kovařík- Niems, Ištok, Kulhánek- Suchý, Khümel, Svoboda- Zvěřina
Střídali:  Mráček, Durna, Pavlíček, Odstrčil
Branky: Khümel,Durna

Poslední  kolo Okresního přeboru mladších žáků dne 2.11.2014

Dobrovice-Předměřice 3:1(3:1)

Konečný  podzimní zápas jsme odehráli opět na domácí půdě v docela v poklidném tempu i když soupeř se chvílemi tlačil na nás slušným tlakem.
Hned v první minutě hry jsme vedli po krásné akci , za dalších pět minut jsme skóre navýšili a tak jsme za stavu 3:1 skončili pro nás dobrý poločas .
Ve druhé půli Patrik Khümel odjel plnit povinnosti  za MB a na naší hře to bylo znát.
Při již menším tlaku na soupeře jsme si přesto vynutili dva pokutové kopy a opět jsme neproměnili . Teď je už nyní  na čase se nad tím zamyslet, ztrácejí se s tím i body a výkon družstva.

Sestava: Kovařík- Niems, Ištok, Kulhánek- Suchý, Kúhmel, Svoboda- Zvěřina
Střídali: Mráček, Durna, Odstrčil
Branky:  Zvěřina, Svoboda, Kúhmel

Hodnocení soutěže:      Mohlo to být i lepší, počítejte sedm, nebo devět neporměněných pokutových kopů a tak podzim jsme zakončili na 6.místě.

Statistiky:  6-1-5 , skore 48:27  a 19 bodů

Ztrácíme bod na Akumu a šest bodů na Pěčice, což bychom chtěli na jaře dohnat.

Nejlepší střelci podzimu:              Jakub Zvěřina 12 branek
                                                               Patrik Khümel   9