První jarní mistrovské utkání 7+1 dne 6.4.2014

07.04.2014 Kategorie: Mladší žáci

Okresní přebor  jaro 2014   Mladší žáci FK Dobrovice

K prvním jarnímu utkání jsme vyjeli k utkání na hříště soupeře z prostředku tabulky Sokola Nová Ves u Bakova . Na tento zápas jsme nastoupili bez dvou našich výrazných postav Davida Gracla a Martina Kopeckého , proto musela být sestava mužstva kombinována minižáky.
V první půli  jsme byli lepší ve hře ale scházelo nám přesnější zakončení. Po špatném odkopu domácího brankáře jsme šli do vedení brankou důsledného Patrika Kúhmela. Do poločasu jsme měli hru v moci, mohli  přidat další branky a byl by klid. Bohužel, nestalo se . Ve druhé půli sice za naši režie  soupeř vyrovnal tečovanou střelou, a na tu náš brankář Tichý nedosáhl. Asi 15min. před koncem zápasu při našem útoku si soupeř dal vlastní gól, který rozhodl o vítězství a důležitých třech  bodech do tabulky  pro FK Dobrovice.

Sestava:   Tichý-  Ištok, Žemla, Červa-  Svoboda, Niems, Suchý-  Kúhmel

Střídali :   Mráček a Zvěřina